Diana o 104. spektaklu "Mistrza i Małgorzaty"

Dobry Wieczór.

Byłam 6 lutego na wieczornym spektaklu "Mistrz i Małgorzata". Jestem jedną z osób z grupy z Lublina. Na wstępie chciałabym Panu serdecznie podziękować za czas który poświęcił nam Pan po spektaklu. Minął już tydzień a ja wciąż nie mogę się ogarnąć. Ciągle mam w głowie muzykę (której właściwie teraz również słucham) i Wolanda , który był po prostu idealny. Nie sądziłam, że zobaczę kogoś kto właśnie w taki sposób przedstawi mi tę postać, tak jak sobie wyobrażałam. Kiedy zaczynałam czytać książkę nie byłam do końca przekonana, że może ona być ciekawa (nie pomyślałam już nawet o tym, że może zmienić mnie i moje poglądy na świat) po pewnym czasie dopiero zaczęłam rozumieć co tak naprawdę Bułhakow chciał wyrazić w tym co pisze... oczywiście gdyby nie Pani Kasprzycka zapewne bym jeszcze przez długi czas nie sięgnęła po tę książkę... a jest ona magiczna.

Nie potrafię wyrazić słowami co czuje. To naprawdę coś wyjątkowego.

Dosyć często chodzę do teatru, kiedy z niego wychodzę myślę o tym co skupiło moją uwagę i co mi się nie podobało. W Łodzi natomiast było to zupełnie coś odmiennego... czułam się całkiem inaczej. To było coś niesamowitego. Coś tajemniczego, wywołującego ciągłe dreszcze na moim ciele... serce biło mi szybciej. Czułam się jak zahipnotyzowana gdy patrzyłam na to jak swobodnie to wszystko się odbywa i ta więź miedzy aktorami a mną. o Boże... I ta rozmowa z Panem... słuchałam i tylko notowałam w mojej głowie każde Pana słowo. Największa wartość w życiu to Miłość... i o celach życiowych. Dziękuje za ten czas spędzony z Panem dzięki któremu zaczęłam głębiej zastanawiać się nad wartościami i celami w moim życiu..

Na pewno przyjadę jeszcze nie raz do Łodzi! to na pewno nie będą też dwa razy! Mam nadzieję że będę mogła kiedyś zabrać swoje dzieci na ten spektakl (w tym samym składzie!) by mogły obejrzeć coś co na pewno zostanie im długo w pamięci jak mnie...

Wszyscy chcemy jeszcze raz przyjechać do Łodzi! jak najszybciej... ja już od teraz wraz z moim kolegą, który również Panu dziękuje i pozdrawia zbieramy pieniądze na drugi wyjazd! Mamy nadzieje że nam się uda , bo naprawdę warto!!

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.
"Perły z Lublina" :)
Diana

Teatr Karola Wojtyły i Karol Wojtyła-Prezentacje
współfinansowane są przez
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Logo Kultura Dostępna Logo MKiDN
strona powitalna teatr dramaturgia felietony reżyseria musicale produkcje film Europa Schulz archiwum kontakt
mój kanał YouTube - zapraszam
przesuwaj animację w lewozatrzymaj animacjęprzesuwaj animację w prawo
 

     kom. 602 529 486     facebook

 Wyszukiwarka:

© 2001-2011 Andrzej Maria Marczewski. Wykonanie serwisu www.grupamak.pl

dodatkowe linki pozycjonujace, jeszcze jeden link, ostatni przykladowy link