Kąpiel w dźwiękach Gongu

Aby najlepiej doświadczyć Kąpieli w Gongu należy położyć się na macie, mając na sobie wygodny strój nie krępujący ruchów. Warto również zaopatrzyć się w dodatkowe okrycie dla większego komfortu.

Tam, gdzie łączą się dźwięki alfa (pierwotne) i omega (kosmiczne), znajduje się przestrzeń wypełniona tonem gongu. To wibrujące miejsce, w którym wszechobecne fale tonów łączą się i kołyszą jak fale oceanu. To właśnie pole dźwiękowe jest uważane za akustyczną matrycę lub wir holistycznych tonów, który jest w stanie wywołać świadomą dematerializację i wprowadzić słuchacza w stan, w którym nie odczuwa on upływu czasu. Stan ten jest określany jako głęboko uzdrawiająca Kąpiel w Gongu.

Tu, w oceanicznych wodach tonów gongu, znajduje się kwantowe pole świadomości, w którym zwykła sugestia intencji może narodzić ją w chaosie umysłu pełnego potencjału. Kiedy budzimy się, czujemy oczyszczenie duszy i umysłu. Jesteśmy gotowi do powrotu do materialnego (zewnętrznego) świata odnowieni, pełni energii i spokoju.

Kąpiel w Gongu jest często porównywana do mini wakacji, podczas których jesteśmy zarówno kroplą jak i morzem. Mentalnie znikamy i pojawiamy się. Nasz powrót można porównać do ponownych narodzin. Następuje wtedy proces zdrowienia organizmu a świadomość pozbywa się napięć.

Obecnie żyjemy w czasach wielkich zmian ogólnoświatowych. Mówi się, że ma miejsce początek tworzenia umysłu planetarnego. Uważa się, że jest to najlepszy czas od 6 tysięcy lat (wtedy powstał gong), kiedy to mamy możliwość uduchowienia materii i doprowadzenia do kwantowej zmiany w ludzkości oraz szczęścia na Ziemi.

Aby najlepiej doświadczyć Kąpieli w Gongu należy położyć się na macie, mając na sobie wygodny strój nie krępujący ruchów. Warto również zaopatrzyć się w dodatkowe okrycie dla dodatkowego komfortu.

http://www.toneoflife.com.pl/gongi/przyklady-doswiadczen-i
http://www.toneoflife.com.pl/gongi/przyklady-doswiadczen-ii

 

Teatr Karola Wojtyły i Karol Wojtyła-Prezentacje
współfinansowane są przez
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Logo Kultura Dostępna Logo MKiDN
strona powitalna teatr dramaturgia felietony reżyseria musicale produkcje film Europa Schulz archiwum kontakt
mój kanał YouTube - zapraszam
przesuwaj animację w lewozatrzymaj animacjęprzesuwaj animację w prawo
 

     kom. 602 529 486     facebook

 Wyszukiwarka:

© 2001-2011 Andrzej Maria Marczewski. Wykonanie serwisu www.grupamak.pl

dodatkowe linki pozycjonujace, jeszcze jeden link, ostatni przykladowy link